Úvodní stránka  ›  Seznam prodejců  ›  AZ Toral - kancelářské židle


AZ Toral - kancelářské židle

Vyberte si kategorii nábytku od prodejce AZ Toral. Zboží je dostupné na pobočkách v Praze a ve Starém Městě nebo v e-shopu na adrese http://www.kancelarskezidle.cz. Váš výběr potvrdíte stisknutím "Vyhledat sortiment od AZ Toral."

Pobočka:

Druh nábytku:

Profil společnosti AZ Toral

Společnost AZ TORAL s. r. o. je významným českým prodejcem sedacího nábytku.Specializujeme se především na kancelářské židle a dětské rostoucí židle pro děti.

Od svého založení roku 1990 pečlivě vybírá od tuzemských i zahraničních dodavatelů jen ty modely, které splňují i ty nejpřísnější nároky na kvalitu a vykazují všechny potřebné vlastnosti pro poskytování zdravého a pohodlného sezení. Prodáváme židle a křesla značek Antares, Prowork, FORM design, Alba, LD Seating, Mayer, Kastel, Biebi, LA Primavera, L.A.Bernkop, Ton, Trend.

Firma AZ TORAL svým zákazníkům nabízí:

- více...

- profesionální poradenství v oblasti výběru vhodné židle

- výběr potahového materiálu z nepřeberného množství materiálů a vzorů

- nadstandardní záruční lhůtu 3-5 let

- doživotní záruku na kovové kříže kancelářských židlí

- kvalitní servis

- příznivé ceny, krátké dodací lhůty a dopravu zboží na místo určení

Firma AZ TORAL uspokojí i nejnáročnější zákazníky, neboť nabízí speciální úpravy židlí dle přání jejich budoucích uživatelů. Všechny úpravy jsou předem konzultovány s odborníky z řad ortopedů a fyzioterapeutů, aby zásahem do židle nevznikly ze zdravotního hlediska nežádoucí vlastnosti.

Židle si zákazníci mohou prohlédnout buď v rozsáhlé vzorkovně v Praze a ve Starém Městě u Uherského Hradiště nebo si vyžádat prezentaci židle přímo na místě jejího budoucího umístění, kde zákazník může snadno posoudit, zda je zvolená židle vhodná i z hlediska estetického a ladí s okolím. Možné je i bezplatné zapůjčení vybraných vzorků židlí na týdenní vyzkoušení.

Firma AZ TORAL s. r. o. umožňuje mimo jiné i jednoduchý a pohodlný nákup přes internet, online prodejnu je možno najít na adresách www.kancelarskezidle.cz, www.aztoral.cz nebo www.zdravezidle.cz. Kromě přímého prodeje provozuje firma AZ TORAL s. r. o. i zaběhnutý velkoobchod sedacího nábytku, přičemž svým odběratelům poskytuje celou řadu nadstandardních služeb a benefitů.

www.kancelarskezidle.cz


Pobočky AZ TORAL s. r. o.

MěstoAdresa TelefonOtevírací doba
PrahaŘehořova 19 +420 606 393 747 09 - 12, 13 - 18so: zavřenone: zavřeno
Staré MěstoLuční čtvrť 1867 +420 736 539 666 09 - 12, 13 - 17so: zavřenone: zavřeno

Kontakt na AZ TORAL s. r. o.

AZ TORAL s. r. o.
Nám. 14. října 1307/2
150 00 Praha 5
-----------------------
IČO: 26227975
DIČ: CZ26227975

Společnost je zapsána v OR vedeného MS v Praze oddíl C, vložka 91568 dne 3.11.2000

E-mail (Praha): info@aztoral.cz
E-mail (Staré Město): toral@kancelarskezidle.cz

AZ TORAL s. r. o. doporučuje

Jak funguje Slevonábytek.cz?

Slevonábytek.cz zobrazuje zajímavé slevy nábytku od jednotlivých prodejců v České republice. Slevy jsou přehledně zobrazeny a uživatel má možnost vyhledávat slevy repliky hodinek dle jednotlivých měst, druhu nábytku či konkrétního prodejce. K tomuto účelu má uživatel k dispozici jednotlivé filtry v horní části obrazovky. Jednotlivé slevové nabídky jsou přebírány z webových stránek jednotlivých prodejců. Za vzniklé chyby tudíž Slevonábytek.cz není odpovědný.

"Slevy nábytku na jednom místě."


Partneři:

Povlečení | Nábytek do ložnice | Postele s úložným prostorem | Levné dveře | Interiérové dveře | Kvalitní a levný nábytek | Dětský nábytek
Nejlevnější nábytek | Nábytek | Rolex repliky | Dětský nábytek, dětské pokoje - Nábytek-Nej.cz | Dřevostavby na klíč
Copyright © 2011, petr.sevcik@slevonabytek.cz